top of page
Matrace

Sladké sny, lenivé povaľovanie a dlhé ukecané noci. Nič z toho by nebolo také, aké to poznáme, bez kvalitného matraca. Materasso ponúka luxusné matrace, aby bol váš spánok čo najpríjemnejší.

V našej ponuke sa nachádzajú 2 matrace špeciálne upravené pre použitie v sklápacej posteli, kde upínacie popruhy sú vedené jadrom matraca.

Snímka_obrazovky_2020-07-02_o_14.21.51
Blue Lavender 

Matrac s dvoma tvrdosťami vyrobený z dvoch kvalitných pien. Špeciálne 7 zónové prerezanie jadra matraca poskytuje vysokú priedušnosť vnútri matraca, ale tiež vám dáva možnosť zvoliť si správnu tvrdosť matraca.

Jedna strana matraca, vyrobená zo sivej peny Nightfly,  poskytuje strednú tuhosť. 

Matrac je z druhej strany tuhý, vyrobený z levanduľovej peny.

Vďaka použitiu prírodného levanduľového oleja v tejto pene má matrac upokojujúci účinok na náš nervový systém.    

Obe peny poskytujú bezpečné prostredie na spánok bez alergénov, ako sú baktérie, roztoče domáceho prachu a huby .  Matrac je veľmi dobrá voľba pri chorobách skoliózy alebo kyfózy, ale je tiež dobrou voľbou pre ľudí s významnou telesnou hmotnosťou.

 

Matrac Lavender Duo umožnuje uchytenie matraca k výklopnej posteli popruhmi  vedenými jadrom matraca. To zaručí že pri tomto matraci vás počas spánku popruhy nebudú prekážat ani otláčať.

Výška matraca 22cm

Poťah Oliva používa jeden z najúčinnejších liekov, ktoré naša Matka Príroda vytvorila na našej Zemi. Pochádza z prekrásnych stredomorských záhrad, hladených slnečnými lúčmi, kde sa pestujú olivy. Ako viete, olivy tvoria základ zdravej výživy obyvateľov južnej Európy, pretože obsahujú skupinu vitamínov E, A, D a K, ktoré spomaľujú proces starnutia ľudského tela. A to je presne to, čo poťah Oliva ponúka - odďaľuje proces starnutia pokožky, obmedzuje kvorbu vrások, na vyživuje pokožku. Tento účinok sa dosiahol vďaka použitiu technológie mikrokapsúl, postupnému dávkovaniu prospešných prísad do našej pokožky, pri súčasnom zabezpečení správnej hydratácie pokožky v blízkosti jej prirodzeného pH. Hydratovaná pokožka je teda flexibilnejšia a odolnejšia proti mikropoškodzovaniu. Súčasne je poťah navrhnutý tak, že látka uľahčuje dýchanie po celom povrchu pokožky, čím z nej odstraňuje prebytočné teplo a vlhkosť.

Matrac je vhodný pre ľudí, ktorý preferujú tuhšie spanie. Tento matrac nieje zónovaný a preto je vhodný taktiež pre rastúce deti a mládež  a ich vyvíjajúcu sa chrbticu. Poskytuje stabilnú a tvrdú podporu, ktorá je veľmi dôležitá počas obdobia rastu a tvorby zdravého kostrového systému.  

Komfortná pena ktorá je použitá na povrchu matraca zaisťuje zníženie tlaku, ideálne kopírovanie a podoprenie ľudského tela počas spánku. 

 

Tento matrac je možné uchytiť do výklopnej postele tak, že držiace popruhy prevedieme pod matracovým poťahom.

Výška matraca 22cm

Matracový poťah Algua je novinka na trhu. Táto prvotriedna matravová látka  v sebe obsahuje dary  Matky prírody. Silné tradičné vlákna s veľmi dobrými vlastnosťami absorpcie vlhkosti z ľudského tela boli obohatené o špeciálne mikrokapsle obsahujúce extrakt z morských rias Spirulina. Počas spánku mikrokapsuly uvoľňujú vitamíny, minerály, aminokyseliny, beta-karotén, železo, antioxidanty a bielkoviny obsiahnuté v morských riasach, ktoré upokojujú ľudskú pokožku.  Výťažky z morských rias  posilňujú imunitnú odolnosť, zmierňuje príznaky predmenštruačného napätia, ovplyvňuje vzhľad vlasov a nechtov. Dá sa teda povedať, že spaním na matraci vybavenom poťahom Algua financujeme malé domáce kúpele. Poťah sa samozrejme môže prať a odstrediť pri 60 stupňov Celzia, bez obáv z vyplachovania mikrokapsúl. Sú chránené pred veľmi vysokými teplotami a vlhkosťou.

Primátor Strong 

Cenovú ponuku, presne podľa Vaších požiadaviek, Vám radi vypracujeme a pošleme 

bottom of page